İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
BURSA
Bursa Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

Kurum İletişim Listesi

 

Kader AKYÜZ İl Md.Sekreteri 104    
YÖNETİM HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ        
M.ALİ GERDAN Şube Müd. 165        
Alpay GÜLER Avukat 147        
Dilek GÜNEŞ Şef 168        
Murat AKŞEKER Şef 128        
Seldağ KANDEMİR Şef 161    
Selçuk AKTAŞ Muhasebeci 167        
Sevda DURMAZ Enf.Memuru 162        
İlker Fuat GÖZE Teknisyen 166        
         
EVRAK KAYIT        
Hatice GİDER Enformasyon M. 164        
Ersin AYDIN V.H.K.İ 164        
             
ŞÖFORLER ODASI    
Ömer ŞAHİN Şöfor 120        
Özgür ERDEM Şöfor 120        
             
MUHASEBE-SATIN ALMA        
İlyas TAMİR A.K.Teknisyeni 155        
Süleyman TOPUZ A.K.Teknisyeni 106        
Berrin YILDIRIM V.H.K.İ 107        
Celal GECE Satın Alma Me. 195        
             
PLANLAMA VE ZARAR AZALTMA ŞUBESİ        
Hülya YENİŞKEN Şube Müd. 145        
Nurdan İLHAN Ziraat Müh. 103        
Nalan KIRLILAR Jeoloji Müh. 140        
Bünyamin YALÇIN İnşaat Teknikeri 141    
Gamze ARİBAL Jeoloji Müh. 142        
Kürşat  VERAL Y.Şehir Plancısı 143        
Cenk ŞEKER Jeoloji Müh. 144        
Hilal MADEN YILDIZ Jeoloji Müh. 146        
Yetkiner AYTEKİN Makine Müh. 158        
Eda ANADUT Jeofizik Müh. 159        
             
BİLGİ SİSTEMLERİ        
Hülya POLAT Şube Müd. 160        
Merve KUZAY Çözümleyici 175        
Necdet OKYAR Araştırmacı 126        
Celelddin GÜNAL Teknisyen 148        

 

İYİLEŞTİRME ŞUBESİ
Burhanettin AYDINLI Şube Müdürü 135
İbrahim KORKMAZ Mimar 131
Sümeyra  ÇELİK Mimar 132
    133
Cemil ARI Teknisyen 134
Cengiz BAŞARAN Harita Müh. 136
A.Volkan SEYFİ İnşaat Müh. 137
Serkan USTA Harita Mühendisi 137
     
EĞİTİM ŞUBE MÜDRLÜĞÜ
Bekir BECERMEN Şube Müdürü 156
Zuhal KEMANECİ Enf. Memuru 153
     
AFET VE ACİL DURUM YÖNETİM MERKEZİ
Hüseyin KANZA Şube Müd. 150
     
Fatih ELAGÖZ Enf. Memuru 121
Celaleddin GÜNAL Teknisyen 148
İbrahim ÇELİK V.H.K.İ. 149
     
A.D.Y.M.
    109
Taygun YAZGI Enf. Memuru 109
Ayşe BÖLÜK Enf. Memuru 109
Rıdvan BİLGİN Arm.K.Tek. 109
Ulusoy ULUOCAK Enf. Memuru 109
Mustafa PAMUK   109
Adil UYSAL   109
     
DANIŞMA-GÜVENLİK   108
     
Çay Ocağı   118

AFET VE ACİL DURUM ARAMA VE KURTARMA

                    BİRLİK MÜDÜRLÜĞÜ

TOPLANTI SALONU 303
NEVZAT AYDIN UZMAN 304
ERGÜN CAMBAZ UZMAN 305
ORHAN ÇAVUŞ MÜHENDİS  306
   
PERSONEL İDARİ İŞLER
M.KERİM TÜRKMEN ŞEF 307
VEYSEL AKPINAR ŞEF 308
SEDAT ERGANİ TEKNİSYEN 310
MEHMET ERSOY TEKNİSYEN 311
SIDDIK YILDIRIM TEKNİSYEN 309
     
EĞİTİM HALKLA İLİŞKİLER
İSMAİL CAN TEKNİSYEN 313
EĞİTİM ODASI BÜRO 314
    315
HABERLEŞME
M.ALİ SEVİNÇ TEKNİSYEN  
     
ULAŞTIRMA
TEKNİK İŞLER KADEME 316
  ŞOFÖR 317
     
İKMAL DONATIM
MURAT BELEN TEKNİSYEN 318